Opaska inteligentna SmartyFit 2

SmartBand umożliwi Ci rejestrowanie codziennej aktywności wszelkiego rodzaju – ruchów, komunikacji, rozrywki.

SmartyFit 2 to inteligenta opaska o szerokim zastosowaniu, której cechy powinny docenić osoby lubiące wszelkie aktywności i dbające o zdrowy tryb życia. Dzięki licznym funkcjom, wśród którym znajdziemy,  np.: krokomierz, pomiar przebytego dystansu, spalonych kalorii czy nadzorowanie snu; możliwe jest monitorowanie osobistych, codziennych działań. Opaskę można zsynchronizować ze smartfonem, dzięki dedykowanej aplikacji  pracującej na systemach Android 4.4, iOS 7.1 lub ich nowszych wersjach. Ta opcja gwarantuje dostęp do większej liczby funkcji i informacji o podjętej aktywności na własnym telefonie. SmartyFit 2 ma również funkcję bezprzewodowego wyzwalania migawki aparatu w smartfonie, która umożliwia zdalne wykonywanie zdjęć.
Gadżet pełni też rolę zegarka z datownikiem. Posiada również możliwość ustawienia przypomnień alarmu/budzika. Opaska SmartyFit 2 ma czytelny wyświetlacz OLED o rozdzielczości 64×32 px i wydajny akumulator Li-ion 45 mAh, dzięki któremu czas czuwania urządzenia może wynieść nawet do 7 dni.
Bezprzewodową łączność opaski ze smartfonem zapewnia wbudowany moduł Bluetooth 4.0.
Atutem SmartyFit 2 jest specjalnie opracowany, wygodny w użytkowaniu pasek z tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości, dzięki czemu opaska jest ergonomiczna i nie przeszkadza w treningu. Gadżet dostępny jest w trzech modnych kolorach: czarnym, zielonym i niebieskim. Odporność opaski przed zachlapaniem i kurzem gwarantuje norma IP54.

Krokomierz, pomiar przebytego dystansu
Licznik spalonych kalorii.
Wskaźnik daty i godziny. Możliwość ustawienia przypomnień alarmu
Akumulator Li-Ion 45mAh – czas czuwania do 10 dni
Wyświetlacz OLED o rozdzielczości 64×32 px
Kompatybilność: Android 4.4 lub nowszy ; iOS 7.1 lub nowszy
Synchronizacja i obsługa za pomocą dedykowanej aplikacji
Funkcja wyzwalania kamery smartfona
Pasek z wytrzymałego tworzywa dostępny w kilku kolorach : czarny, niebieski, zielony

Certyfikacja jakości produktu

Galeria zdjęć

TESTY/OPINIE/RECENZJE