Smartwatch Chrono 4

Smartwatch Chrono 4 i możesz więcej!

Smartwatch Chrono 4 to prosty w obsłudze, multifunkcyjny zegarek na rękę, udoskonalona wersja znanego i cenionego Smartwatcha Chrono 4. Jego możliwości docenią miłośnicy nowych technologii, gadżetów oraz szukający urządzenia, które przyda się w wielu codziennych czynnościach. Zegarek posiada dotykowy wyświetlacz LCD o rozmiarze 1.22”, który świetnie odwzorowuje rzeczywiste kolory. Smartwatch ma wbudowany moduł Bluetooth, umożliwiający synchronizację z innymi urządzeniami, zarówno ze smartfonami, jak i tabletami. W efekcie umożliwia to swobodne wysyłanie i odczytywanie smsów ze sparowanych urządzeń. Natomiast opcja instalacji karty microSIM z transmisją 2G zapewnia bezproblemowe wykonywanie oraz odbieranie połączeń telefonicznych. Zegarek jest wyposażony również w aparat fotograficzny VGA, który pozwoli rejestrować aktywność i warte zapamiętania chwile! Pamięć zegarka można zwiększyć wkładając do niego kartę microSD – smartwatch posiada czytnik kart do 32 GB.

Zegarek swoją wydajność i długi czas działania na jednym ładowaniu zawdzięcza wbudowanemu akumulatorowi o pojemności 280 mAh (czas działania w stanie czuwania wynosi nawet do 72h). Obsługa smartwatcha jest prosta i intuicyjna dzięki graficznemu interfejsowi, opartemu przede wszystkim na czytelnych ikonach. Całość została zamknięta w eleganckiej, metalowej obudowie, a wymienne, silikonowe paski pewnie stabilizują urządzenie na nadgarstku.

Sprzęt jest kompatybilny z dedykowanym systemem Android. Wraz z urządzeniem dostępna jest specjalna aplikacja, którą w łatwy sposób można pobrać po zeskanowaniu QR-kodu z opakowania.

Chrono 4 oferuje użytkownikowi inne dodatkowe opcje m.in.: kalendarz, co pozwoli ograniczyć liczbę noszonych przy sobie gadżetów, zaoszczędzić miejsce i pieniądze.

Smartwatch Chrono 4 dostępny będzie w dwóch modnych kolorach: szaro-czarnym i czerwono-czarnym.

Możliwość wykonywania połączeń głosowych
Pisanie i wysyłanie SMS
Wyświetlacz LCD 1,22″ o rozdzielczości 240 x 240 px
Funkcja monitorowania aktywności fizycznej
Czytnik kart microSD do 32 GB
Akumulator Li-ion 280 mAh, czas czuwania do 3 dni
Możliwość połączenia ze smartfonem za pomocą Bluetooth
Możliwość synchronizacji z dedykowaną aplikacją Android
Slot na kartę microSIM
Łatwo wymienny pasek

Certyfikacja jakości produktu

GALERIA ZDJĘĆ

TESTY/OPINIE/RECENZJE