Dostarczamy wysokiej jakości produkty elektroniczne

zgodne ze współczesnymi oczekiwaniami funkcjonalnymi

i estetycznymi użytkowników.

 

showcase

W portfolio marki znajduje się szeroka oferta urządzeń elektronicznych: głośników bezprzewodowych, smartwatchy, nawigacji czy kamer samochodowych. Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom urządzeń spełniających ich potrzeby, zgodnych z obecnie panującymi trendami. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty łączyły ze sobą użyteczność, atrakcyjny design oraz dużą funkcjonalność. Wszystko to pragniemy dostarczać w przystępnej cenie, aby każdy mógł się cieszyć ułatwieniami wynikającymi z użytkowania nowoczesnych technologii.

Ponad wszystko cenimy sobie jakość i funkcjonalność urządzeń, dlatego nadzorujemy je już na etapie produkcji. Po stworzeniu, nasze produkty trafiają do jednej z dwóch certyfikowanych jednostek – TÜV Rheinland lub DEKRA, które na co dzień zajmują się badaniem i kontrolowaniem poszczególnych wyrobów i technologii, a także ich weryfikacją i opiniowaniem.

Proces kontroli TÜV obejmuje ocenę bezpieczeństwa mechanicznego i chemicznego produktu, jego parametry użytkowe, jakość i powtarzalność jego wyrobu, a także sprawdzenie poszczególnych etapów jego wykonania.

Zespół certyfikujący DEKRA podobnie jak TÜV skupia się na badaniu trwałości i funkcjonalności produktu dostarczanego użytkownikom, sprawdzeniu łatwości jego obsługi (czyszczenie, ergonomia uchwytów i przełączników) oraz weryfikacji instrukcji obsługi pod względem dokładności i zawartości informacji.