Przewodowe słuchawki gamingowe Scorpion

Zdobądź kolejny level ze słuchawkami Scorpion

Przewodowe słuchawki gamingowe Scorpion to sprzęt idealny dla każdego fana gier komputerowych. Cechuje je charakterystyczna stylistyka, solidność i uniwersalność.

Słuchawki przykuwają wzrok swoim designem. Wygodne poduszki zapewniają komfort użytkowania podczas wielogodzinnych potyczek i rywalizacji. Konstrukcja słuchawek jest wytrzymała, a elastyczny pałąk pozwala na regulację urządzenia pod własne potrzeby.
Wbudowany mikrofon gwarantuje skuteczną komunikację z innymi uczestnikami trybu multiplayer, a regulacja głośności dźwięku w kontrolerze znacznie skraca czas potrzebny na regulację ustawień w trakcie gry.
Co istotne, słuchawki zapewniają wysoką jakość dźwięku stereo. W efekcie oferują doskonałe odtwarzanie muzyki i wszelkich innych dźwięków, co zapewnia świetne wrażenia w trakcie rozgrywki.

Dodatkowych wrażeń dostarcza podświetlenie LED, szczególnie efektownie prezentujące się podczas nocnych sesji przed monitorem.

Przewód o długości 2,3 m umożliwia swobodną zmianę pozycji i dystansu do komputera.
Doskonale pasują do uszu i pozostają wygodne, nawet po wielu godzinach użytkowania. Poczuj się jednym z bohaterów gry dzięki słuchawkom gamingowym Scorpion.

Kompatybilność: Windows 7, 8, 10, Vista, XP, 2000, 98.

Doskonały dźwięk stereo
Regulacja głośności
Regulowany rozmiar pałąka
Wbudowany mikrofon
Podświetlenie LED
Zasilanie z USB

Certyfikacja jakości produktu

Galeria zdjęć

TESTY/OPINIE/RECENZJE