Zestaw gamingowy Gaming Master FX

Zdobądź przewagę dzięki technologii!

Gaming Master FX to zestaw składający się z klawiatury multimedialnej oraz myszki optycznej, przeznaczony dla wszystkich miłośników gier komputerowych.
Pierwsze z urządzeń – klawiatura przewodowa z membranowym mechanizmem – to podłączana przez port USB klawiatura z membranowym mechanizmem przycisków (104 w układzie QWERTY), wyposażona w dodatkowe 10 przycisków do sterowania multimediami  W klawiaturze zastosowano technologię podświetlania Color-LED, która wprawia w zachwyt dzięki płynnie zmieniającym się kolorom podświetlenia w trzech trybach. Połączenie pomiędzy komputerem, a klawiaturą zapewnia wytrzymały przewód o długości 160 cm w oplocie. Klawiatura jest kompatybilna z systemami Windows 7, 8, 10, Vista, XP oraz 2000.

Drugim elementem zestawu jest mysz optyczna, wyróżniająca się modnym i wyjątkowo nowoczesnym designem. Jest przeznaczona dla graczy praworęcznych, a dzięki antypoślizgowemu przewodowi USB w oplocie o długości 150cm, gwarantuje dużą swobodę i precyzję ruchów.
Mysz wyposażona jest w 6 przycisków oraz rolkę do przewijania. Mysz ze wskażnikiem optycznym o rozdzielczości od 800 do 2400 DPI powinna spełnić oczekiwania graczy preferujących niskie czułości. Sensor o dużej precyzji zapewnia komfort i szybkość reakcji dając pewność, że wszystko jest pod kontrolą. Zastosowana zaawansowana optyka w myszy działa sprawnie na różnych powierzchniach. Całość dopełnia zmienne podświetlenie LED w 7 różnych kolorach.

Mysz jest kompatybilna z systemami Windows 7, 8, 10, Vista, XP, 2000 i dostępna jest w kolorze grafitowo-czarnym.
Kolor klawiatur w zestawie: czarno-niebieski, czarno-czerwony, biało-niebieski i grafitowo-żółty.
Wymiary: 128 x 74 x 42 mm
Waga netto myszy: 125 g

Interfejs USB
104 przyciski na klawiaturze + 10 multimedialnych (układ QWERTY)
Długość przewodu: 160 cm
Podświetlenie LED
Rozdzielczość 800 – 2400 DPI
Kompatybilna z systemami operacyjnymi: Windows98/Me/2000/XP/Vista/Win7/Win8/Win10/MAC

Certyfikacja jakości produktu

Galeria zdjęć

TESTY/OPINIE/RECENZJE