Głośnik bezprzewodowy Funky BT

Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś

Głośnik Funky BT został stworzony do bezprzewodowego odtwarzania utworów z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth – tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i laptopów. Słuchanie ulubionej muzyki staje się wyjątkowo proste i przyjemne, pozbawione udręki z plączącymi się przewodami.
Ulubioną muzykę można również odtwarzać z karty microSD dzięki czytnikowi kart do 32 GB. Głośnik ma wejście minijack 3,5 mm, do którego można podłączyć słuchawki oraz USB, służące do ładowania.
Do atutów Głośnika Funky BT zaliczyć należy: akumulator Li-ion o pojemności 500 mAh, zapewniający nawet 5-godzinne bez ładowania, a także nowoczesny design i modną kolorystykę (produkt dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych: żółtym, bordowym, turkusowym, białym i czarnym). Zaletą sprzętu jest też wyjątkowo wygodna i praktyczna konstrukcja. Urządzenie ma poręczny kształt, uchwyt do zawieszania oraz przyciski na boku obudowy, dzięki czemu jego obsługa jest intuicyjna i wyjątkowo prosta.
W efekcie, głośnik stanowi atrakcyjne i funkcjonalne urządzenie, które świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Ze względu na swoją charakterystykę, zadowoli szczególnie aktywne osoby, które każdą wolną chwilę pragną spędzać przy ulubionej muzyce.

Wejście mini-jack 3.5 mm
Wejście USB
Moc 2x3W
Akumulator 500 mAh Li-ion – czas działania do 5h
Uchwyt do zawieszania
Bluetooth 3.0
Czytnik kart microSD do 32GB

Certyfikacja jakości produktu

Galeria zdjęć