Głośnik domowy Soundbar Studio

Muzyczne centrum Twojego domu

Soundbar Studio to smukły i elegancki głośnik, który doskonale wpisze się w wystrój Twojego mieszkania. Urządzenie zostało zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniających wytrzymałość i niezawodność.

Wbudowane głośniki o mocy 2x20W doskonale zastąpią niewielkie głośniki w telewizorze lub urządzeniu projekcyjnym. Centralny głośnik Soundbar to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy przy oglądaniu filmów lub koncertów na ekranie telewizorów, cenią sobie lepszą jakość dźwięku. Zakres częstotliwości dźwięku wynosi od 30Hz do 20kHz. Łączność bezprzewodową zapewnia moduł Bluetooth, który pozwoli na szybkie odsłuchanie plików zapisanych na innym sprzęcie oraz bezpośrednie połączenie ze smartfonem lub innym urządzeniem. Soundbar wyposażono w wejście AUX, a także złącze optyczne TOSLINK, odpowiadające za najwyższą, wolną od zakłóceń, jakość dźwięku. Wygodę obsługi gwarantuje dołączony do zestawu pilot.

Głośnik jest w kolorze czarnym. W standardowy sposób można go ustawić na gumowych nóżkach pod telewizorem lub przymocować do ściany, dzięki dwóm tylnym zaczepom. Do zestawu dołączono także zestaw kołków i podkładek, które pozwolą na jego prosty, intuicyjny montaż.

Bluetooth
regulacja glosnosci moc
Moc 2x20W
Złącze optyczne TOSlink
Pasmo przenoszenia 30Hz-20kHz
Wejścia AUX

Certyfikacja jakości produktu

Galeria zdjęć

 TESTY/OPINIE/RECENZJE