Głośnik Sound Storm

Wypełnij dźwiękiem każdą przestrzeń!

Głośnik Sound Storm to przenośny boombox, który stylistyką nawiązuje do dawnych trendów, doskonale łącząc je z nowoczesnym designem i parametrami. Jest nieoceniony jako sprzęt do bezprzewodowego odtwarzania muzyki z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth – tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i laptopów, a także z zewnętrznych nośników pamięci (podłączanych przez port USB, wejście AUX lub gniazdo na kartę microSD). Zasięg modułu Bluetooth to aż 10 metrów, co wpływa na wygodę użytkowania.
Głośnik przykuwa uwagę już w pierwszym kontakcie i robi bardzo dobre wrażenie dzięki efektownemu designowi. Jego przedni panel w całości pokrywa maskownica głośników wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. To, co najbardziej istotne, skrywa się jednak we wnętrzu urządzenia, a są to dwa głośniki po 5W zapewniające dźwięk dobrej jakości (dwie membrany pasywne). W efekcie Sound Storm niczym nie ustępuje sprzętom wysokiej klasy.

Urządzenie posiada wejście na słuchawki oraz wbudowany akumulator Li-ion o pojemności 2000 mAh, zapewniający nieprzerwaną pracę urządzenia aż do 5 godzin przy jednym ładowaniu.

W efekcie, głośnik stanowi atrakcyjny i funkcjonalny sprzęt, który świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, zarówno w domu, jak i poza nim. Ze względu na swoją charakterystykę, zadowoli osoby ceniące dobre brzmienie i wyjątkowy, przykuwający wzrok otoczenia, nowoczesny design.

regulacja glosnosci moc
Dwa głośniki o mocy 5W
Membrany pasywne
Akumulator 2000 mAh Li-ion, do 5h pracy na jednym naładowaniu
Wytrzymała konstrukcja
Wejście USB
Wejście AUX (mini-jack 3.5mm)
Gniazdo na kartę microSD do 32 GB
Bluetooth

Certyfikacja jakości produktu

Galeria zdjęć

 TESTY/OPINIE/RECENZJE