Transmiter FM Wave

Ciesz się ulubioną muzyką w samochodzie. Bez ograniczeń!

Transmiter FM Wave to niewielkich rozmiarów urządzenie wielofunkcyjne z wyświetlaczem i modułem Bluetooth, które wpina się do samochodowego gniazdka zapalniczki. Umożliwia przesyłanie dźwięku za pomocą fal radiowych (zakres częstotliwości FM: 87.5 – 108 MHz) z jednego urządzenia do drugiego np. z odtwarzacza MP3 do radia samochodowego. Dzięki temu można słuchać ulubionych utwórów w formacie mp3 lub muzyki zapisanej w pamięci telefonu na każdym, dowolnym radioodtwarzaczu. Transmiter zapewnia także nawiązywanie połączeń głosowych i świetnie sprawdza się jako zestaw głośnomówiący. Bezprzewodową łączność pomiędzy urządzeniami zapewnia wbudowany moduł Bluetooth, który umożliwia parowanie urządzeń pozostających w odległości do 10 metrów.

Transmiter jest wyposażony w wejście USB do podłączenia np. Pendrive’a, czytnik kart microSD do bezpośredniego odczytywania plików mp3 z karty pamięci oraz wejście mini-jack 3,5 mm, które gwarantuje połączenie urządzeń odtwarzających dźwięk.

Urządzenie dostosowane jest do napięcia typowego dla gniazd  w samochodach osobowych (12 V) oraz ciężarowych (24 V). Aby transmiter zaczął działać, wystarczy wpiąć go do gniazdka zapalniczki w samochodzie. Po wybraniu częstotliwości na urządzeniu, należy włączyć radio i je dostroić, podobnie jak w przypadku wyszukiwania ulubionej stacji radiowej.

Bezprzewodowe przesyłanie muzyki z podłączonych urządzeń
Funkcja zestawu głośnomówiącego
Ładowanie urządzeń zewnętrznych poprzez wyjście USB 1A
Wejście USB
Wejście AUX
Gniazdo na kartę microSD
Zakres częstotliwości FM: 87.5 – 108 MHz
Zasilanie z gniazda zapalniczki 12-24V

Certyfikacja jakości produktu

Galeria zdjęć

TESTY/OPINIE/RECENZJE