Telefon Classic II

Klasyczny design i wygoda użytkowania

HYKKER Classic II to klasyczny telefon z klawiszami, zamknięty w zgrabnej i poręcznej obudowie. Wyróżnia się ergonomicznym kształtem – dobrze leży w dłoni. Powinien spodobać się tym użytkownikom, którzy szczególnie cenią trwałość, sprawdzone rozwiązania i łatwość obsługi.
HYKKER Classic II posiada kolorowy wyświetlacz wielkości 1,77 cala, na którym menu, wiadomości i wszelkie komunikaty są wyraźne i czytelne. Komfort użytkowania zapewniają gumowane, podświetlane klawisze – dzięki nim wybieranie numeru jest bajecznie łatwe. Codzienne użytkowanie telefonu ułatwia również m.in. intuicyjna blokada klawiatury.
HYKKER Classic II został wyposażony w aparat fotograficzny pozwalający na uwiecznienie ważnych treści i ulubionych chwil z bliskimi. Opcja rozbudowy pamięci o dodatkowe 128 GB umożliwia przechowywanie na telefonie dodatkowych multimediów.
Za długi czas pracy telefonu na jednym cyklu ładowania odpowiada akumulator o pojemności 800 mAh. Ponadto, telefon posiada wiele przydatnych funkcji: Bluetooth umożliwiający połączenie się z zestawem głośnomówiącym lub słuchawkowym, latarkę, odtwarzacz MP3, zegar oraz alarm. Dodatkowo, funkcja Dual SIM pozwala na korzystanie z dwóch numerów jednocześnie i umożliwia rozdzielenie życia prywatnego od służbowego. Wszystkie funkcje sprawiają, że telefon jest jeszcze bardziej praktyczny i przydatny na co dzień.

Kolorowy i czytelny wyświetlacz 1.77” TFT
Przejrzyste i łatwe w obsłudze menu
Długi czas działania telefonu bez ładowania – do 10 dni
Dual SIM – jednoczesna obsługa dwóch kart SIM
Czytnik kart microSD do 128 GB
Łączność Bluetooth
Podświetlane klawisze wykonane z wytrzymałej gumy
Odtwarzacz MP3
Aparat fotograficzny na tylnej obudowie

Certyfikacja jakości produktu

Galeria zdjęć

TESTY/OPINIE/RECENZJE