Telefon Elegant II

Klasyczny design i wygoda użytkowania

HYKKER Elegant II to klasyczny telefon z klawiszami, zamknięty w zgrabnej i poręcznej obudowie. Wyróżnia się eleganckim, przyjemnym dla oka wzornictwem. Powinien spodobać się tym użytkownikom, którzy szczególnie cenią trwałość, sprawdzone rozwiązania i łatwość obsługi.
HYKKER Elegant II posiada kolorowy wyświetlacz sporej wielkości 2,4 cala, dzięki czemu menu, wiadomości i wszelkie komunikaty są wyraźne i czytelne. Komfort użytkowania zapewniają duże, podświetlane klawisze – dzięki nim wybieranie numeru jest bajecznie łatwe. Codzienne użytkowanie telefonu ułatwia również m.in. intuicyjna blokada klawiatury.
HYKKER Elegant II został wyposażony w aparat fotograficzny pozwalający na uwiecznienie ważnych treści i ulubionych chwil z bliskimi. Opcja rozbudowy pamięci o dodatkowe 32GB umożliwia przechowywanie na telefonie dodatkowych multimediów.
Za długi czas pracy telefonu na jednym cyklu ładowania odpowiada akumulator o dużej pojemności 1000 mAh. Ponadto, telefon posiada wiele przydatnych funkcji: Bluetooth umożliwiający połączenie się z zestawem głośnomówiącym lub słuchawkowym, latarkę, odtwarzacz MP3, wbudowane radio FM, zegar oraz alarm. Dodatkowo, funkcja Dual SIM pozwala na korzystanie z dwóch numerów jednocześnie i umożliwia rozdzielenie życia prywatnego od służbowego. Wszystkie funkcje sprawiają, że telefon jest jeszcze bardziej praktyczny i przydatny na co dzień.

Klasyczna i elegancka obudowa
Kolorowy i czytelny wyświetlacz 2,4
Przejrzyste i łatwe w obsłudze menu
Długi czas działania telefonu bez ładowania – do 10 dni
Dual SIM – jednoczesna obsługa dwóch kart SIM
Czytnik kart microSD
Łączność Bluetooth
Radio FM
Podświetlane klawisze
Aparat fotograficzny na tylnej obudowie

Certyfikacja jakości produktu

Galeria zdjęć

TESTY/OPINIE/RECENZJE