Telefon Elegant

Klasyczny design i wygoda użytkowania

Zamknięty w czarnej obudowie Hykker Elegant spodoba się użytkownikom szczególnie ceniącym trwałość i sprawdzony wygląd. Stylowe wykończenie dodaje mu klasy i elegancji.

W urządzeniu zadbano o czytelne menu, dobrze widoczne na kontrastowym, kolorowym wyświetlaczu o przekątnej 2.4 cala. Duże i podświetlane klawisze oraz intuicyjna blokada klawiatury zapewniają komfort podczas codziennego użytkowania. Aparat fotograficzny umieszczony w tylnej części obudowy pozwala na uwiecznienie ulubionych chwil z bliskimi, a  opcja rozbudowy pamięci o dodatkowe 32 GB umożliwi przechowywanie na telefonie multimediów.

Dołączony do urządzenia akumulator o pojemności 1650 mAh pozwala na długi czas czuwania na jednym naładowaniu. Telefon posiada wiele przydatnych funkcji: bluetooth, latarka, odtwarzacz MP3, wbudowane radio FM, zegar oraz alarm. Wszystkie razem sprawiają, że telefon jest jeszcze bardziej praktyczny. Funkcja Dual SIM pozwala na korzystanie z dwóch numerów jednocześnie i umożliwia rozdzielenie życia prywatnego od służbowego.

Hykker Elegant oferowany jest wraz ze starterem TuBiedronka.

Ekran o przekątnej 2.4″
Przejrzyste menu
Długi czas czuwania
Dual SIM
Czytnik kart microSD
Bluetooth
Radio FM
Podświetlane klawisze
Aparat fotograficzny

Certyfikacja jakości produktu

Galeria zdjęć

TESTY/OPINIE/RECENZJE

Telix.pl

Produkty-z-bdr